AKTUALNOŚCI


Wicemarszałek Sejmu RP z wizytą w Brzegu - fotorelacja
czwartek, 13 listopada 2014 12:08

Dziś (13.11) do Brzegu, a następnie Grodkowa przybyli Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński i Poseł Sławomir Kłosowski. Parlamentarzystów zaprosił Starosta Brzeski Maciej Stefański, który przedstawił bardzo poważny problem z którym boryka się nasze miasto i powiat. Walka o drugą przeprawę mostową (bo właśnie o tym mowa) trwa od długiego czasu. Niszczejące centrum miasta, zagrożenie dla mieszkańców to tylko niektóre efekty braku alternatywnej dla Brzegu przeprawy.

Poprawiony: czwartek, 13 listopada 2014 12:34
Więcej…
 
Nasi na konwencji PiS w Opolu
sobota, 25 października 2014 17:49

Dziś (25.10) w Opolu odbyła się wojewódzka konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło oczywiście mocnej drużyny z Brzegu. Program samorządowy dla Opolszczyzny zaprezentował obecny radny wojewódzki Dariusz Byczkowski, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na problem „zwijania się” Opolszczyzny szczególnie w kontekście demografii.

Poprawiony: poniedziałek, 27 października 2014 11:55
Więcej…
 
Maciej Stefański - kandydat do Rady Powiatu Brzeskiego
piątek, 10 października 2014 00:00

Maciej Armin Stefański to człowiek, który swoim działaniem udowodnił, że zasługuje na miano doświadczonego i skutecznego samorządowca. Najważniejszymi obszarami działań Macieja Stefańskiego są zdrowie, edukacja i drogi, czego dowodem jest niespotykana dotąd skala inwestycji w brzeski szpital, szkoły i sieć dróg powiatowych. Dla Starosty Stefańskiego ważnym priorytetem jest ponadto zapewnienie mieszkańcom powiatu brzeskiego godnej starości, dlatego już rozpoczął on prace nad rozbudową Zakładu Opieki Leczniczej w Brzegu. Powiat Brzeski kierowany przez Macieja Stefańskiego jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych. Tylko w ostatnich latach na rozwój powiatu pozyskano kilkadziesiąt milionów złotych. Maciej Stefański inwestował nie tylko w infrastrukturę, ale i w kapitał ludzki - w szkolenia dla uczniów i studia dla nauczycieli. W czasie całej swojej samorządowej działalności zawsze wspierał organizacje społeczne i podejmowane przez nie inicjatywy. Maciej Stefański to człowiek dialogu, na którego warto oddać swój głos.

Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 17:41
Więcej…
 
Dariusz Byczkowski - kandydat do Sejmiku Województwa Opolskiego
środa, 08 października 2014 00:00

Nazywam się Dariusz Byczkowski, mam 48 lat, wspaniała żonę Wiesię i dwie dorosłe córki Ole i Kasie. Od 8 lat dzięki Państwa poparciu sprawuję mandat Radnego Województwa Opolskiego pełniąc funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Od kilkunastu lat aktywnie działam na różnych szczeblach samorządu terytorialnego - miedzy innymi jako członek Zarządu Miasta Brzegu. Jestem członkiem NSZZ ,,Solidarność’’, WOPR i innych stowarzyszeń. Od 1999 roku sprawuje funkcję Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Brzegu. Oprócz działalności społeczno – politycznej moimi pasjami są: muzyka, literatura, historia, pływanie. W SWOJEJ PRACY STARAM SIĘ DOSTRZEGAĆ LUDZI I ICH PROBLEMY. SŁUŻBĘ DLA MOJEGO REGIONU TRAKTUJĘ JAKO HONOR I OBOWIĄZEK!

Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 17:41
Więcej…
 
Zjednoczenie brzeskiej prawicy!
czwartek, 25 września 2014 18:31

"Uznając zbieżność programów naszych komitetów wyborczych - w imię jednoczenia się prawicy także na szczeblu lokalnym zawieramy porozumienie, które zakłada utworzenie wspólnych list wyborczych w Wyborach Samorządowych w 2014 roku oraz współpracę - wybranych z tychże list samorządowców." - to główne przesłanie porozumienia w sprawie zjednoczenia brzeskiej prawicy zawartego dnia 25 września 2014 roku. Porozumienie zostało podpisane przez Macieja Stefańskiego reprezentującego

Poprawiony: piątek, 26 września 2014 11:53
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem NiedzielnymStworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.