AKTUALNOŚCI


Jerzy Wrębiak sprzeciwia się rozdawaniu stanowisk za poparcie (wideo)
wtorek, 25 listopada 2014 14:06

W odpowiedzi na informacje o bezprecedensowym wydarzeniu, jakie miało miejsce w naszym mieście, kandydat na burmistrza Brzegu Jerzy Wrębiak postanowił zwołać konferencję i przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie. Przypomnijmy, że chodzi o rozdanie wysokich stanowisk przez kandydata na burmistrza Brzegu - Jacka Niesłuchowskiego swoim konkurentom z pierwszej tury wyborów w zamian za ich poparcie w drugiej turze. Jerzy Wrębiak swoją konferencję zorganizował w centrum miasta, by powiedzieć mieszkańcom i mediom, że takie postępowanie uważa za nieetyczne. Zamiast rozdawać stanowiska gdzieś w zaciszu partyjnych gabinetów, kandydat zdecydował się na spotkanie z mediami wśród mieszkańców.

Poprawiony: wtorek, 25 listopada 2014 14:33
Więcej…
 
Wicemarszałek Sejmu RP z wizytą w Brzegu - fotorelacja
czwartek, 13 listopada 2014 12:08

Dziś (13.11) do Brzegu, a następnie Grodkowa przybyli Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński i Poseł Sławomir Kłosowski. Parlamentarzystów zaprosił Starosta Brzeski Maciej Stefański, który przedstawił bardzo poważny problem z którym boryka się nasze miasto i powiat. Walka o drugą przeprawę mostową (bo właśnie o tym mowa) trwa od długiego czasu. Niszczejące centrum miasta, zagrożenie dla mieszkańców to tylko niektóre efekty braku alternatywnej dla Brzegu przeprawy.

Poprawiony: czwartek, 13 listopada 2014 12:34
Więcej…
 
Nasi na konwencji PiS w Opolu
sobota, 25 października 2014 17:49

Dziś (25.10) w Opolu odbyła się wojewódzka konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło oczywiście mocnej drużyny z Brzegu. Program samorządowy dla Opolszczyzny zaprezentował obecny radny wojewódzki Dariusz Byczkowski, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na problem „zwijania się” Opolszczyzny szczególnie w kontekście demografii.

Poprawiony: poniedziałek, 27 października 2014 11:55
Więcej…
 
Maciej Stefański - kandydat do Rady Powiatu Brzeskiego
piątek, 10 października 2014 00:00

Maciej Armin Stefański to człowiek, który swoim działaniem udowodnił, że zasługuje na miano doświadczonego i skutecznego samorządowca. Najważniejszymi obszarami działań Macieja Stefańskiego są zdrowie, edukacja i drogi, czego dowodem jest niespotykana dotąd skala inwestycji w brzeski szpital, szkoły i sieć dróg powiatowych. Dla Starosty Stefańskiego ważnym priorytetem jest ponadto zapewnienie mieszkańcom powiatu brzeskiego godnej starości, dlatego już rozpoczął on prace nad rozbudową Zakładu Opieki Leczniczej w Brzegu. Powiat Brzeski kierowany przez Macieja Stefańskiego jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych. Tylko w ostatnich latach na rozwój powiatu pozyskano kilkadziesiąt milionów złotych. Maciej Stefański inwestował nie tylko w infrastrukturę, ale i w kapitał ludzki - w szkolenia dla uczniów i studia dla nauczycieli. W czasie całej swojej samorządowej działalności zawsze wspierał organizacje społeczne i podejmowane przez nie inicjatywy. Maciej Stefański to człowiek dialogu, na którego warto oddać swój głos.

Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 17:41
Więcej…
 
Jerzy Wrębiak kandydatem "przyjaznym rodzinie"
czwartek, 09 października 2014 00:00

W dniu 8. 10. 2014 r. w Opolu odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów "Kandydata Przyjaznego Rodzinie" przyznawanego przez Kapitułę (Zarządu Fundacji Centrum Wspierania Inicjatyw Dla Życia i Rodziny oraz Wojewódzkiego Pełnomocnika Kampanii "Rodzina ma Głos!") Certyfikaty były przyznawane osobom ubiegającym się o mandat w wyborach samorządowych, którzy spełnili określone kryteria, a których nominację do wyróżnień zgłosili liderzy lokalnej społeczności.

Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 17:41
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 14
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

z ostatniej chwili...

Wiadomości z kraju i ze świata – wszystko co ważne – WP
Wiadomości - najważniejsze i najnowsze informacje. Wiadomości, foto i wideo. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia. Polska i świat.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.