AKTUALNOŚCI


Uroczyste obchody 74 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej w Brzegu
czwartek, 04 września 2014 07:25

Wyjątkowo uroczysty charakter miały tegoroczne obchody rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i Dnia Weterana. Rozpoczęły się Mszą św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Brzegu. Następnie uczestnicy uroczystości udali się pod pomnik mjr. Henryka Sucharskiego, pod którym odbył się apel pamięci i złożenie wiązanek kwiatów. Prawo i Sprawiedliwość reprezentowali Maciej Stefański, Jerzy Wrębiak, Mieczysław Niedźwiedź, Mariusz Grochowski, Elżbieta Boryczko i Wojciech Komarzyński.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:43
Więcej…
 
Spotkanie z wiceprezes PiS Beatą Szydło
piątek, 27 czerwca 2014 10:12

W niedzielę 29 czerwca odbyło się spotkanie z panią poseł Prawa i Sprawiedliwości Beatą Szydło. W Sali Stropowej  brzeskiego ratusza zgromadziło się ok. 100 osób, które wysłuchały informacji na temat przede wszystkim afery podsłuchowej dotyczącej czołowych polityków Platformy Obywatelskiej.  Spotkanie odbyło się pod hasłem „Czas na zmiany” w ramach cyklu spotkań jakie parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości odbywali w powiatach.

Poprawiony: poniedziałek, 07 lipca 2014 20:19
Więcej…
 
Ofiarom tragedii pod Smoleńskiem
czwartek, 10 kwietnia 2014 15:17

Dziś 10.04.2014 r. pod siedzibą Starostwa Powiatowego w Brzegu, w czwartą rocznicę tragedii pod Smoleńskiem oddano cześć ofiarom tej strasznej tragedii. W miejscu tym w 2009 roku Prezydent R.P. śp. Lech Kaczyński wraz ze Starostą Powiatu Brzeskiego Maciejem Stefańskim posadził "Dąb Pamięci".

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:46
Więcej…
 
Spotkanie z ministrem Ujazdowskim
czwartek, 10 kwietnia 2014 14:55

W niedzielę 6 kwietnia w Zamku Piastów Śląskich odbyło się spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości, byłym dwukrotnym ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kazimierzem Michałem Ujazdowskim. Spotkanie poprzedziła msza w Kościele Podwyższenia Krzyża Św.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:10
Więcej…
 
Nasi na Kongresie PiS-u w Warszawie
środa, 19 lutego 2014 16:05

W sobotę 15 lutego br. odbyło się drugie posiedzenie IV Kongresu Prawa i Sprawiedliwości. Do hali Arena na warszawskim Ursynowie przyjechało 1111 delegatów z całej Polski wśród których znaleźli się Maciej Stefański, Jerzy Wrębiak i Mieczysław Niedźwiedź reprezentujący Komitet Powiatowy PiS w Brzegu.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:46
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Babcie za aborcją!
  Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.
 • Zalewska: W ciągu 3 lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc.
  W ciągu najbliższych trzech lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc. - powiedziała w piątek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Zapowiedziała, że szczegóły podwyżek zostaną rozpisane w założeniach do ustawy budżetowej.
 • "Franciszek jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny"
  W przeciwieństwie do większości osobistości publicznych, które w czasie ryzykownych podróży starają się zagwarantowanie sobie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, papież Franciszek rezygnuje z tego i jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny.
 • Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia
  Ze względu na sytuację pogodową obecnie wydano cztery ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia - poinformował wiceszef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Krzysztof Malesa. "Na bieżąco monitorujemy sytuację na południu Polski, służby są gotowe do niesienia pomocy" - zapewnił .
 • Orban: ukończyliśmy budowę drugiego ogrodzenia na granicy z Serbią
  Węgry ukończyły budowę drugiego ogrodzenia wzdłuż granicy z Serbii - poinformował w piątek premier Viktor Orban. Od 2015 roku w kraju obowiązuje stan kryzysowy wprowadzony z powodu masowego napływu imigrantów.
 • W długi weekend 30 st. - Każdego dnia po 10 - memy pogodowe
  Zobacz, jak internauci komentują w memach tegoroczną zimo-wiosnę...
 • Macron opowiada się za sankcjami wobec Polski
  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
 • Zagrożenie powodziowe w pięciu województwach
  Podnosi się poziom wód - IMGW wydało ostrzeżenia. Najwyższy poziom zagrożenia w dwóch województwach.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.