AKTUALNOŚCI


Dariusz Byczkowski - kandydat do Sejmiku Województwa Opolskiego
środa, 08 października 2014 00:00

Nazywam się Dariusz Byczkowski, mam 48 lat, wspaniała żonę Wiesię i dwie dorosłe córki Ole i Kasie. Od 8 lat dzięki Państwa poparciu sprawuję mandat Radnego Województwa Opolskiego pełniąc funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Od kilkunastu lat aktywnie działam na różnych szczeblach samorządu terytorialnego - miedzy innymi jako członek Zarządu Miasta Brzegu. Jestem członkiem NSZZ ,,Solidarność’’, WOPR i innych stowarzyszeń. Od 1999 roku sprawuje funkcję Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Brzegu. Oprócz działalności społeczno – politycznej moimi pasjami są: muzyka, literatura, historia, pływanie. W SWOJEJ PRACY STARAM SIĘ DOSTRZEGAĆ LUDZI I ICH PROBLEMY. SŁUŻBĘ DLA MOJEGO REGIONU TRAKTUJĘ JAKO HONOR I OBOWIĄZEK!

Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 17:41
Więcej…
 
Wywiad z Jerzym Wrębiakiem - kandydatem na Burmistrza Brzegu
wtorek, 07 października 2014 00:00

Skąd pomysł na złożenie kandydatury do Wyborów Samorządowych? Od ośmiu lat pracuję w Zarządzie Powiatu Brzeskiego, w komisji oświatowej, statutowej i budżetu. Poznałem samorząd od "kuchni" i uważam, że moje doświadczenie posłuży mieszkańcom do tego, aby je wykorzystać na stanowisku Burmistrza. Nie ukrywam, że zmotywowały mnie również moje obserwacje, w jakim kierunku zmierza Nasze miasto. Jestem przekonany, że Brzeg stać na dużo więcej i powtarzam wielokrotnie, że brakuje gospodarza.

Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 17:41
Więcej…
 
Zjednoczenie brzeskiej prawicy!
czwartek, 25 września 2014 18:31

"Uznając zbieżność programów naszych komitetów wyborczych - w imię jednoczenia się prawicy także na szczeblu lokalnym zawieramy porozumienie, które zakłada utworzenie wspólnych list wyborczych w Wyborach Samorządowych w 2014 roku oraz współpracę - wybranych z tychże list samorządowców." - to główne przesłanie porozumienia w sprawie zjednoczenia brzeskiej prawicy zawartego dnia 25 września 2014 roku. Porozumienie zostało podpisane przez Macieja Stefańskiego reprezentującego

Poprawiony: piątek, 26 września 2014 11:53
Więcej…
 
Jerzy Wrębiak w Radio Park
piątek, 19 września 2014 15:07

Jerzy Wrębiak - kandydat na urząd Burmistrza Brzegu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości był gościem Radia Park - [nagranie]

Poprawiony: poniedziałek, 22 września 2014 07:25
 
Jerzy Wrębiak kandydatem na urząd burmistrza Brzegu
środa, 17 września 2014 17:26

Szanowni Państwo, z Brzegiem i regionem związałem całe życie rodzinne i zawodowe. Nie ulegam naciskom i nie wchodzę w żadne układy, aby nie było miejsca dla prywaty i cynicznego przedkładania własnych interesów ponad interes społeczny. Udowodniłem to wielokrotnie swoim postępowaniem narażając się świadomie na przykre konsekwencje. Kieruję się zasadami prawa i dobrem wspólnym. Wierzę, że o przyszłości naszego miasta będą decydowali ludzie, którzy w swojej dotychczasowej działalności wykazali się uczciwością, skutecznością i kompetencją oraz umieją słuchać i szanować innych. Pełniąc przez 12 lat funkcję dyrektora gimnazjum, od 2006r. do chwili obecnej funkcję członka zarządu powiatu brzeskiego, pracując w komisjach oświaty, statutowej i budżetu powiatu oraz przy opracowywaniu strategii rozwoju dla regionu brzeskiego poznałem mechanizmy działania samorządu oraz potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Poznałem  dobre i  złe strony związane z odpowiedzialnością za podejmowane decyzje. Mam nadzieję, że nie zawiodłem. Chciałbym swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie wykorzystać w służbie na rzecz mieszkańców Naszego Miasta. Mam nadzieję, że oddacie Państwo na mnie swój głos, gorąco zachęcam do pójścia do wyborów.

Poprawiony: środa, 17 września 2014 17:34
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 14
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

z ostatniej chwili...

Wiadomości z kraju i ze świata – wszystko co ważne – WP
Wiadomości - najważniejsze i najnowsze informacje. Wiadomości, foto i wideo. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia. Polska i świat.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.