AKTUALNOŚCI


Konwencja Prawa i Sprawiedliwości
piątek, 07 lutego 2014 16:30

Pod hasłem „PiS bliżej ludzi . Polska jest jedna” w sobotę 25 stycznia odbyła się konwencja, która była podsumowaniem objazdu Polski. Do 31 grudnia 2013 r. prezes Jarosław Kaczyński wraz z czołowymi parlamentarzystami PiS-u odbyli 320 spotkań w 314 powiatach, w których uczestniczyło ponad 60 tysięcy mieszkańców.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:49
Więcej…
 
Otwarcie biura poselskiego w Brzegu
środa, 11 grudnia 2013 19:18

W poniedziałek 9 grudnia zostało otwarte w Brzegu biuro posła na Sejm RP Sławomira Kłosowskiego. Biuro mieści się na brzeskim Rynku przy ul. Sukiennice 2 w tzw. plombie. Na otwarciu obecni byli starosta Maciej Stefański, radni wojewódzcy, radni Rady Miejskiej, przedstawiciele Samorządowego Porozumienia Prawicy, NSZZ Solidarność, Związku Sybiraków, Towarzystwa Miłośników Lwowa i

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:10
Więcej…
 
W Brzegu będzie biuro poselskie!
czwartek, 17 października 2013 16:03

Dnia 17 października 2013 roku, przybył do Brzegu poseł Prawa i Sprawiedliwości Sławomir Kłosowski. Głównym celem przyjazdu opolskiego posła, było podpisanie umowy na wynajem pomieszczenia w brzeskim ratuszu, w którym polityk zamierza niebawem otworzyć swoje biuro. To odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Brzegu, jakie były przedstawiane podczas organizowanego

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:50
Więcej…
 
Wnioski budżetowe Klubu Radnych PiS
poniedziałek, 07 października 2013 15:44

Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości Rady Miejskiej Brzegu pod koniec września bieżącego roku złożył wnioski do budżetu na 2014 rok. Wśród propozycji radnych PiS znalazły się takie zadania, których konieczność realizacji najczęściej zgłaszali mieszkańcy Brzegu. Radni biorąc pod uwagę także możliwości finansowe naszego miasta zgłosili następujące propozycje.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:50
Więcej…
 
Stanowisko w sprawie cen za wywóz odpadów
wtorek, 20 sierpnia 2013 05:53

Radni Klubu Prawo i Sprawiedliwość nie wyrażają zgody na drastyczną podwyżkę cen za odpady komunalne w proponowanych wysokościach. Sytuacja materialna większości mieszkańców Brzegu jest bardzo trudna. Ogromne bezrobocie w naszym powiecie wynoszące ponad 23% przekłada się na sytuację finansową brzeskich rodzin. Ustawa "śmieciowa" zaproponowana przez rząd narzuca na mieszkańców dodatkowe obciążenia.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:51
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Babcie za aborcją!
  Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.
 • Zalewska: W ciągu 3 lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc.
  W ciągu najbliższych trzech lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc. - powiedziała w piątek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Zapowiedziała, że szczegóły podwyżek zostaną rozpisane w założeniach do ustawy budżetowej.
 • "Franciszek jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny"
  W przeciwieństwie do większości osobistości publicznych, które w czasie ryzykownych podróży starają się zagwarantowanie sobie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, papież Franciszek rezygnuje z tego i jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny.
 • Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia
  Ze względu na sytuację pogodową obecnie wydano cztery ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia - poinformował wiceszef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Krzysztof Malesa. "Na bieżąco monitorujemy sytuację na południu Polski, służby są gotowe do niesienia pomocy" - zapewnił .
 • Orban: ukończyliśmy budowę drugiego ogrodzenia na granicy z Serbią
  Węgry ukończyły budowę drugiego ogrodzenia wzdłuż granicy z Serbii - poinformował w piątek premier Viktor Orban. Od 2015 roku w kraju obowiązuje stan kryzysowy wprowadzony z powodu masowego napływu imigrantów.
 • W długi weekend 30 st. - Każdego dnia po 10 - memy pogodowe
  Zobacz, jak internauci komentują w memach tegoroczną zimo-wiosnę...
 • Macron opowiada się za sankcjami wobec Polski
  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
 • Zagrożenie powodziowe w pięciu województwach
  Podnosi się poziom wód - IMGW wydało ostrzeżenia. Najwyższy poziom zagrożenia w dwóch województwach.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.