AKTUALNOŚCI


Brzeżanie na Kongresie PiS-u w Sosnowcu
czwartek, 04 lipca 2013 17:12

Pod hasłem "Nasza Ojczyzna, Nasza Przyszłość" w dniach od 28 do 30 czerwca br. w  Sosnowcu  odbył się IV Kongres Prawa i Sprawiedliwości. W obradach uczestniczyło  1150 delegatów z całej Polski wśród których  znalazło się 3 przedstawicieli Komitetu Powiatowego PiS-u w Brzegu: Maciej Stefański, Mieczysław Niedźwiedź, Jerzy Wrębiak.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:51
Więcej…
 
Spotkanie z Marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim
środa, 15 maja 2013 11:19

Spotkanie z Marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim W niedzielę 12 maja br. w sali konferencyjnej w Brzegu przy ul. Wyszyńskiego 23 odbyło się spotkanie mieszkańców powiatu brzeskiego z wicemarszałkiem Sejmu RP Markiem Kuchcińskim.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:53
Więcej…
 
Odpowiedzialność przede wszystkim
poniedziałek, 25 marca 2013 21:01

O problemach brzeskich przedsiębiorców, strefie płatnego parkowania, uatrakcyjnieniu rynku, marketach i podejmowaniu trudnych decyzji. Rozmowa z Mieczysławem Niedźwiedziem przewodniczącym Komisji Budżetu, Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej, przewodniczącym Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:53
Więcej…
 
O uchwale „śmieciowej”
poniedziałek, 11 lutego 2013 15:47

Uchwała „śmieciowa” jaką Rada Miejska Brzegu przyjęła w styczniu na dwukrotnie przerywanej sesji była jedną z najtrudniejszych z jaką przyszło zmierzyć się radnym obecnej kadencji. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że tak obszerny projekt  uchwały otrzymaliśmy w ostatnich dniach starego roku i praktycznie nie było czasu na jego analizę przez chociażby komisje stałe i podjęcie stosownej uchwały.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:54
Więcej…
 
Spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim
wtorek, 11 grudnia 2012 18:19

W sobotę 8 grudnia br. w Auli Starej Uniwersytetu Opolskiego odbyło się spotkanie mieszkańców naszego województwa z prezesem  Prawa i Sprawiedliwości  Jarosławem Kaczyńskim. W wypełnionej po brzegi sali obecni byli także członkowie i sympatycy PiS-u z powiatu brzeskiego w liczbie ok. 30 osób.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:57
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Babcie za aborcją!
  Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.
 • Zalewska: W ciągu 3 lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc.
  W ciągu najbliższych trzech lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc. - powiedziała w piątek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Zapowiedziała, że szczegóły podwyżek zostaną rozpisane w założeniach do ustawy budżetowej.
 • "Franciszek jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny"
  W przeciwieństwie do większości osobistości publicznych, które w czasie ryzykownych podróży starają się zagwarantowanie sobie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, papież Franciszek rezygnuje z tego i jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny.
 • Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia
  Ze względu na sytuację pogodową obecnie wydano cztery ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia - poinformował wiceszef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Krzysztof Malesa. "Na bieżąco monitorujemy sytuację na południu Polski, służby są gotowe do niesienia pomocy" - zapewnił .
 • Orban: ukończyliśmy budowę drugiego ogrodzenia na granicy z Serbią
  Węgry ukończyły budowę drugiego ogrodzenia wzdłuż granicy z Serbii - poinformował w piątek premier Viktor Orban. Od 2015 roku w kraju obowiązuje stan kryzysowy wprowadzony z powodu masowego napływu imigrantów.
 • W długi weekend 30 st. - Każdego dnia po 10 - memy pogodowe
  Zobacz, jak internauci komentują w memach tegoroczną zimo-wiosnę...
 • Macron opowiada się za sankcjami wobec Polski
  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
 • Zagrożenie powodziowe w pięciu województwach
  Podnosi się poziom wód - IMGW wydało ostrzeżenia. Najwyższy poziom zagrożenia w dwóch województwach.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.