AKTUALNOŚCI


5 dni wojny w Brzegu
wtorek, 11 grudnia 2012 15:28

Uprzejmie informujemy, że w dniach 17,18,19 grudnia 2012 roku, o godzinie 18:30, w Kinie Brzeskiego Centrum Kultury w Brzegu (ul. Mleczna 5), odbędzie się seans filmu pt. "5 dni wojny". Cena biletu wynosi 13 zł. (normalny) 11 zł. (ulgowy).

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:57
Więcej…
 
Wybory w brzeskim PiS-ie
niedziela, 07 października 2012 19:32

W ubiegłym tygodniu odbyły się wybory władz powiatowych brzeskiego PiS. W wyniku tajnego głosowania do Zarządu Komitetu zostało wybranych 7 osób tj.: Dariusz Byczkowski, Mariusz Grochowski, Janina Góral, Wojciech Komarzyński, Mieczysław Niedźwiedź, Tomasz Róża, Maciej Stefański.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:57
Więcej…
 
Obchody II rocznicy Tragedii Smoleńskiej w Brzegu
wtorek, 24 kwietnia 2012 10:34

Uroczystą Mszą Świętą w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, rozpoczęły się w Brzegu obchody drugiej rocznicy Tragedii pod Smoleńskiem.Mszę Świętą odprawił Ks. Prałat Bolesław Robaczek, który wygłosił także okolicznościową Homilię. We Mszy Świętej uczestniczyli mieszkańcy Brzegu, poczty sztandarowe, delegacje młodzieży szkolnej, a także przedstawiciele władz samorządowych.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:58
Więcej…
 
Brzeżanie na Krakowskim Przedmieściu
środa, 18 kwietnia 2012 08:03

Główne uroczystości związane z drugą rocznicą katastrofy smoleńskiej odbyły się 10 kwietnia br. w Warszawie  w Bazylice Archikatedralnej i na Krakowskim Przedmieściu.

Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Brzegu zorganizował wyjazd członków i sympatyków PiS, Radia Maryja, którzy dotarli na uroczystości przed Pałac Prezydencki.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:58
Więcej…
 
Brzeski samorząd ws. wolności mediów
wtorek, 03 kwietnia 2012 19:30

„Trzeba wprowadzić w czyn wielką strategię obrony mediów. Wolnych mediów.” Te słowa naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II są dziś szczególnie aktualne w obliczu bezpodstawnej i nieuzasadnionej prawnie, odmowy przyznania koncesji na naziemne nadawanie cyfrowe dla Telewizji Trwam. Przypomnę, że takie koncesje otrzymały podmioty, które mają

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:59
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Babcie za aborcją!
  Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.
 • Zalewska: W ciągu 3 lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc.
  W ciągu najbliższych trzech lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc. - powiedziała w piątek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Zapowiedziała, że szczegóły podwyżek zostaną rozpisane w założeniach do ustawy budżetowej.
 • "Franciszek jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny"
  W przeciwieństwie do większości osobistości publicznych, które w czasie ryzykownych podróży starają się zagwarantowanie sobie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, papież Franciszek rezygnuje z tego i jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny.
 • Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia
  Ze względu na sytuację pogodową obecnie wydano cztery ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia - poinformował wiceszef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Krzysztof Malesa. "Na bieżąco monitorujemy sytuację na południu Polski, służby są gotowe do niesienia pomocy" - zapewnił .
 • Orban: ukończyliśmy budowę drugiego ogrodzenia na granicy z Serbią
  Węgry ukończyły budowę drugiego ogrodzenia wzdłuż granicy z Serbii - poinformował w piątek premier Viktor Orban. Od 2015 roku w kraju obowiązuje stan kryzysowy wprowadzony z powodu masowego napływu imigrantów.
 • W długi weekend 30 st. - Każdego dnia po 10 - memy pogodowe
  Zobacz, jak internauci komentują w memach tegoroczną zimo-wiosnę...
 • Macron opowiada się za sankcjami wobec Polski
  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
 • Zagrożenie powodziowe w pięciu województwach
  Podnosi się poziom wód - IMGW wydało ostrzeżenia. Najwyższy poziom zagrożenia w dwóch województwach.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.