AKTUALNOŚCI


Zjazd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości
środa, 21 marca 2012 09:27

W ubiegłą niedzielę, miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla opolskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. W piękne słoneczne południe, w hotelu Festiwal w Opolu, rozpoczął się Okręgowy Zjazd Opolskich Struktur PiS. – To słońce Prawa i Sprawiedliwości – mówił przed rozpoczęciem Zjazdu, szef brzeskich struktur Maciej Stefańśki.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:59
Więcej…
 
Relacja z Sejmiku Województwa Opolskiego
środa, 21 marca 2012 09:20

 

O sprawach ważnych i tych „medialnych” w Sejmiku WO rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Opolskiego – Dariuszem Byczkowskim.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:00
Więcej…
 
Wywiad z Maciejem Stefańskim
środa, 21 marca 2012 09:20

O uratowaniu brzeskiego sądu, sukcesach powiatu, aferze Leszka P. i wilczym prawie opozycji rozmawiamy ze Starostą Powiatu Brzeskiego - Maciejem Stefańskim

Paweł Kowalczyk: Sąd udało się uratować. Jest Pan zadowolony? Czyja to zasługa?

Maciej Stefański: Jestem bardzo zadowolony. W ostatnich tygodniach była to dla mieszkańców naszego powiatu kluczowa sprawa. Myślę, że jest to bardzo duże zwycięstwo samorządowców z naszego powiatu, a w szczególności efekt wspólnego działania – mojego i Burmistrza Huczyńskiego. Kiedy nadeszły pierwsze sygnały, że ministerstwo zamierza podjąć decyzję o likwidacji sądu obaj stwierdziliśmy, że

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 07:59
Więcej…
 
Koncesjonowana demokracja
środa, 21 marca 2012 09:19

Podział koncesji na nadawanie telewizji w multipleksie cyfrowym. Koncesje dostają podmioty, mające potężne problemy finansowe, które nigdy nie wyemitowały żadnego programu i co za tym idzie, nie posiadają chociażby jednego widza. Z odmową spotyka się natomiast telewizja nadająca bez przerwy przez dziewięć lat, mająca rzeszę kilku milionów wiernych widzów i choć utrzymywana z dobrowolnych datków, posiadająca stabilną sytuację finansową. Nie jest to depesza z Białorusi, a jedynie obraz sytuacji, która ma obecnie miejsce w naszym kraju.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:00
Więcej…
 
Spotkanie opłatkowo - noworoczne
wtorek, 17 stycznia 2012 06:55

Kolędą i łamaniem białego chleba rozpoczęli swoje spotkanie opłatkowo - noworoczne członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości w Brzegu. W tej miłej i nastrojowej atmosferze nie zabrakło oczywiście życzeń i wzajemnej serdecznośći. Oprócz osobistych życzeń, obecni na Wigilii życzyli sobie zwycięstwa PiS-u dla dobra naszej Ojczyzny.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:00
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Babcie za aborcją!
  Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.
 • Zalewska: W ciągu 3 lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc.
  W ciągu najbliższych trzech lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc. - powiedziała w piątek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Zapowiedziała, że szczegóły podwyżek zostaną rozpisane w założeniach do ustawy budżetowej.
 • "Franciszek jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny"
  W przeciwieństwie do większości osobistości publicznych, które w czasie ryzykownych podróży starają się zagwarantowanie sobie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, papież Franciszek rezygnuje z tego i jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny.
 • Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia
  Ze względu na sytuację pogodową obecnie wydano cztery ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia - poinformował wiceszef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Krzysztof Malesa. "Na bieżąco monitorujemy sytuację na południu Polski, służby są gotowe do niesienia pomocy" - zapewnił .
 • Orban: ukończyliśmy budowę drugiego ogrodzenia na granicy z Serbią
  Węgry ukończyły budowę drugiego ogrodzenia wzdłuż granicy z Serbii - poinformował w piątek premier Viktor Orban. Od 2015 roku w kraju obowiązuje stan kryzysowy wprowadzony z powodu masowego napływu imigrantów.
 • W długi weekend 30 st. - Każdego dnia po 10 - memy pogodowe
  Zobacz, jak internauci komentują w memach tegoroczną zimo-wiosnę...
 • Macron opowiada się za sankcjami wobec Polski
  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
 • Zagrożenie powodziowe w pięciu województwach
  Podnosi się poziom wód - IMGW wydało ostrzeżenia. Najwyższy poziom zagrożenia w dwóch województwach.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.