AKTUALNOŚCI


Platformo nie likwiduj Sądu!
wtorek, 03 stycznia 2012 19:29

W związku z planami Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczącymi likwidacji Sądu Rejonowego w Brzegu, Prawo i Sprawiedliwość Powiatu Brzeskiego przedstawia swoje stanowisko w tej sprawie. Zdecydowanie sprzeciwiamy się projektowanej likwidacji Sądu Rejonowego w Brzegu. Pomysł ministra jest niedorzeczny i nieprzemyślany. Minister zapomina, że to sądy są dla ludzi, a nie odwrotnie.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:00
Więcej…
 
Nie zamierzam udawać
niedziela, 11 grudnia 2011 20:08

Rozmawiamy z Wojciechem Komarzyńskim - najmłodszym radnym Rady Miejskiej Brzegu, reprezentującym Prawo i Sprawiedliwość - o gorliwej pracy w samorządzie, o nieuleganiu modzie i o wartościach najważniejszych.

LESZEK TOMCZUK: Co zadecydowało, że tak młody człowiek postanowił rzucić się w wir polityki?


WOJCIECH KOMARZYŃSKI: Nie wiem, czy możemy mówić o wielkiej polityce skoro znalazłem się w samorządzie miejskim. A radnym zostałem... z miłości do Brzegu.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:01
Więcej…
 
OŚWIADCZENIE PRASOWE
czwartek, 24 listopada 2011 14:48

W związku z przyjęciem korzyści majątkowej przez pracownika Wydziału Budownictwa i Inwestycji Starostwa Powiatowego w Brzegu zdecydowanie potępiamy zaistniałą sytuację, która rzuca cień na pozostałych pracowników urzędu, uczciwie i sumiennie wykonujących swoje obowiązki zawodowe.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:01
Więcej…
 
Spotkanie z Solidarnością
środa, 28 września 2011 10:20

We wtorek 20 września odbyło się spotkanie przedstawicieli Brzeskiej Solidarności z kandydatem na Posła z terenu Powiatu Brzeskiego - Dariuszem Byczkowskim. - Dziękuję przede wszystkim za to, że mogę się tu dziś z Państwem spotkać, dziękuje tym bardziej, że łączą nas nie tylko wspólne idee, ale o wiele więcej. Łączy nas troska o przyszłość naszego powiatu – mówił Dariusz Byczkowski.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:02
Więcej…
 
Nie zmarnuj głosu, oddaj go na Byczkowskiego
niedziela, 25 września 2011 17:20

Kampania wyborcza trwa. Kadencja obecnego parlamentu dobiega końca. Jeszcze niecałe trzy tygodnie i poznamy „nowe rozdanie” w politycznej układance. W mediach krajowych emocje kampanijne stają się coraz większe. Już dziś zalewają internet, gazety i telewizję reklamy wyborcze.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:02
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Babcie za aborcją!
  Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.
 • Zalewska: W ciągu 3 lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc.
  W ciągu najbliższych trzech lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc. - powiedziała w piątek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Zapowiedziała, że szczegóły podwyżek zostaną rozpisane w założeniach do ustawy budżetowej.
 • "Franciszek jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny"
  W przeciwieństwie do większości osobistości publicznych, które w czasie ryzykownych podróży starają się zagwarantowanie sobie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, papież Franciszek rezygnuje z tego i jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny.
 • Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia
  Ze względu na sytuację pogodową obecnie wydano cztery ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia - poinformował wiceszef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Krzysztof Malesa. "Na bieżąco monitorujemy sytuację na południu Polski, służby są gotowe do niesienia pomocy" - zapewnił .
 • Orban: ukończyliśmy budowę drugiego ogrodzenia na granicy z Serbią
  Węgry ukończyły budowę drugiego ogrodzenia wzdłuż granicy z Serbii - poinformował w piątek premier Viktor Orban. Od 2015 roku w kraju obowiązuje stan kryzysowy wprowadzony z powodu masowego napływu imigrantów.
 • W długi weekend 30 st. - Każdego dnia po 10 - memy pogodowe
  Zobacz, jak internauci komentują w memach tegoroczną zimo-wiosnę...
 • Macron opowiada się za sankcjami wobec Polski
  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
 • Zagrożenie powodziowe w pięciu województwach
  Podnosi się poziom wód - IMGW wydało ostrzeżenia. Najwyższy poziom zagrożenia w dwóch województwach.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.