AKTUALNOŚCI


Trzeba zgody polsko-polskiej
piątek, 16 września 2011 20:39

Wywiad z Dariuszem Byczkowskim, radnym sejmiku województwa opolskiego, kandydatem na posła z powiatu brzeskiego

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:02
Więcej…
 
Jedyny taki koncert - kandydatów do Sejmu i Senatu
środa, 14 września 2011 18:43

W niekonwencjonalny sposób, bo koncertem wokalno-muzycznym, postanowili rozpocząć kampanię wyborczą dwaj kandydaci, do Sejmu - Dariusz Byczkowski i do Senatu - Janusz Sanocki.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:03
Więcej…
 
Pięknie się różnić
poniedziałek, 05 września 2011 13:22

 

Rozmawiamy z Dariuszem Byczkowskim - dyrektorem II LO im. Z. Herberta w Brzegu, radnym Sejmiku Wojewódzkiego, członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość kandydującym na posła VII kadencji Sejmu III RP.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:03
Więcej…
 
Zapraszamy na koncert
środa, 31 sierpnia 2011 20:10

Zapraszamy na koncert muzyczno - wokalny kandydatów do Sejmu i Senatu Dariusza Byczkowskiego i Janusza Sanockiego przy udziale Ignacego Czekalskiego.


Poprawiony: wtorek, 09 października 2012 06:30
Więcej…
 
LISTA PiS ZAREJESTROWANA
środa, 31 sierpnia 2011 08:23

Dariusz Byczkowski liderem wśród wszystkich kandydatów z Powiatu Brzeskiego.

29 sierpnia została zarejestrowana lista wyborcza Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości z okręgu opolskiego. Na 6 pozycji listy do Sejmu, znalazł się Dariusz Byczkowski. Jest, tym samym kandydatem zajmującym najwyższe miejsce wśród wszystkich zgłoszonych z Powiatu Brzeskiego kandydatów. O mandat Senatora ubiegł się będzie natomiast Janusz Sanocki.

 

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:04
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Babcie za aborcją!
  Julia Kahrl, założycielka "Grandmothers for reproductive rights" (Babcie za prawami reprodukcyjnymi [czytaj: aborcją]) zaistniała na Twitterze Planned Parenthood za sprawą szokującego zdjęcia.
 • Zalewska: W ciągu 3 lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc.
  W ciągu najbliższych trzech lat wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie o 15 proc. - powiedziała w piątek minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Zapowiedziała, że szczegóły podwyżek zostaną rozpisane w założeniach do ustawy budżetowej.
 • "Franciszek jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny"
  W przeciwieństwie do większości osobistości publicznych, które w czasie ryzykownych podróży starają się zagwarantowanie sobie najwyższego stopnia bezpieczeństwa, papież Franciszek rezygnuje z tego i jedzie do Egiptu całkowicie bezbronny.
 • Ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia
  Ze względu na sytuację pogodową obecnie wydano cztery ostrzeżenia hydrologiczne trzeciego stopnia - poinformował wiceszef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Krzysztof Malesa. "Na bieżąco monitorujemy sytuację na południu Polski, służby są gotowe do niesienia pomocy" - zapewnił .
 • Orban: ukończyliśmy budowę drugiego ogrodzenia na granicy z Serbią
  Węgry ukończyły budowę drugiego ogrodzenia wzdłuż granicy z Serbii - poinformował w piątek premier Viktor Orban. Od 2015 roku w kraju obowiązuje stan kryzysowy wprowadzony z powodu masowego napływu imigrantów.
 • W długi weekend 30 st. - Każdego dnia po 10 - memy pogodowe
  Zobacz, jak internauci komentują w memach tegoroczną zimo-wiosnę...
 • Macron opowiada się za sankcjami wobec Polski
  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".
 • Zagrożenie powodziowe w pięciu województwach
  Podnosi się poziom wód - IMGW wydało ostrzeżenia. Najwyższy poziom zagrożenia w dwóch województwach.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.