AKTUALNOŚCI


Trzeba zgody polsko-polskiej
piątek, 16 września 2011 20:39

Wywiad z Dariuszem Byczkowskim, radnym sejmiku województwa opolskiego, kandydatem na posła z powiatu brzeskiego

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:02
Więcej…
 
Jedyny taki koncert - kandydatów do Sejmu i Senatu
środa, 14 września 2011 18:43

W niekonwencjonalny sposób, bo koncertem wokalno-muzycznym, postanowili rozpocząć kampanię wyborczą dwaj kandydaci, do Sejmu - Dariusz Byczkowski i do Senatu - Janusz Sanocki.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:03
Więcej…
 
Pięknie się różnić
poniedziałek, 05 września 2011 13:22

 

Rozmawiamy z Dariuszem Byczkowskim - dyrektorem II LO im. Z. Herberta w Brzegu, radnym Sejmiku Wojewódzkiego, członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość kandydującym na posła VII kadencji Sejmu III RP.

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:03
Więcej…
 
Zapraszamy na koncert
środa, 31 sierpnia 2011 20:10

Zapraszamy na koncert muzyczno - wokalny kandydatów do Sejmu i Senatu Dariusza Byczkowskiego i Janusza Sanockiego przy udziale Ignacego Czekalskiego.


Poprawiony: wtorek, 09 października 2012 06:30
Więcej…
 
LISTA PiS ZAREJESTROWANA
środa, 31 sierpnia 2011 08:23

Dariusz Byczkowski liderem wśród wszystkich kandydatów z Powiatu Brzeskiego.

29 sierpnia została zarejestrowana lista wyborcza Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości z okręgu opolskiego. Na 6 pozycji listy do Sejmu, znalazł się Dariusz Byczkowski. Jest, tym samym kandydatem zajmującym najwyższe miejsce wśród wszystkich zgłoszonych z Powiatu Brzeskiego kandydatów. O mandat Senatora ubiegł się będzie natomiast Janusz Sanocki.

 

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 08:04
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

z ostatniej chwili...

Aktualności z Gościem Niedzielnym
 • Prymas Polski do kapłanów o pokusie normalności
  "Jeśli ksiądz decyduje się na bycie jedynie osobą normalną, będzie kapłanem przeciętnym albo jeszcze gorzej. W dynamikę swej kapłańskiej tożsamości ma bowiem wpisany rozwój, dążenie do świętości, do przekraczania swych słabości i ograniczeń, do przekraczania samego siebie" – mówił w środę na Jasnej Górze abp Wojciech Polak.
 • Premier Katalonii oskarżył rząd w Madrycie o agresję
  Premier autonomicznego rządu Katalonii Carles Puigdemont oskarżył w środę rząd Hiszpanii o agresję. Deklaracja ma związek z przeprowadzanymi tego dnia kontrolami w budynkach katalońskich ministerstw i aresztowaniem urzędników.
 • Nie ma sygnałów o poszkodowanych Polakach w Meksyku
  Polska placówka dyplomatyczna w Meksyku oraz MSZ nie odnotowały dotychczas sygnałów o poszkodowanych obywatelach polskich; na wstępnej liście osób przewiezionych do szpitali w mieście Meksyk nie ma też nazwisk wskazujących na polskie pochodzenie poszkodowanych - poinformowało w środę PAP MSZ.
 • Rodzice noworodka z Białogardu mogą wrócić do domu
  Postanowienie o ograniczeniu władzy rodzicielskiej matki i ojca dziewczynki urodzonej w szpitalu w Białogardzie uchylone. Orzeczenie jest tymczasowe.
 • Sąd uchylił postanowienie ws. noworodka z Białogardu
  Sąd w Białogardzie uchylił postanowienie o ustanowieniu kuratora wobec rodziców dziecka, którzy nie zgodzili się na zabiegi medyczne u swojego przedwcześnie urodzonego dziecka i wywieźli je ze szpitala. Sąd cofnął też decyzję o ograniczeniu władzy rodzicielskiej w zakresie opieki okołoporodowej.
 • Zakazywanie farmaceutom powoływania się na klauzulę sumienia to łamanie Konstytucji
  Środki masowego przekazu doniosły ostatnio, że sieć aptek DOZ (Dbam o Zdrowie), do której należy blisko tysiąc z 14 tys. działających w Polsce placówek, zakazała swoim pracownikom powoływania się na klauzulę sumienia, zasłaniając się brakiem stosownych przepisów na poziomie ustawowym. Podobną konkluzję zawiera datowana na 29 sierpnia 2017 r. odpowiedź Ministra Zdrowia na interpelację nr 13375 w sprawie klauzuli sumienia w aptekach, zgłoszoną przez posłów Nowoczesnej.
 • Wkrótce wzrośnie kwota wolna od podatku, nawet do 8 tys. zł
  Nie planujemy zmian w podatkach sektorowych i zmian w podatku VAT; od 1 stycznia 2018 roku zwiększymy kwotę wolną od podatku do 8 tys. zł - powiedział w środę wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.
 • W czwartek wchodzi w życie umowa handlowa CETA
  Po siedmiu latach negocjacji, w czwartek wchodzi w życie unijno-kanadyjska umowa o wolnym handlu - CETA. Otwiera ona nowe możliwości handlowe dla unijnych, w tym polskich przedsiębiorstw, ale nie brak też zagrożeń.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla theme (trailer) email alias Valid XHTML and CSS.