Nowe władze PiS w Brzegu! Przewodniczący wybrany niemal jednogłośnie

Nie ustają w staraniach o drugą przeprawę mostową dla Brzegu
18 października 2017

Brzeska struktura Prawa i Sprawiedliwości spotkała się w sobotnie popołudnie (04.11), aby dokonać wyboru nowych władz terenowych. To bardzo ważny dzień dla struktur organizacji, która w Powiecie Brzeskim nawet w najtrudniejszych dla prawicy czasach odnosiła spektakularne zwycięstwa. Zebranie wyborcze poprowadziła Pani Poseł Katarzyna Czochara – Prezes Prawa i Sprawiedliwości w okręgu opolskim, która oprócz bukietu kwiatów i życzeń urodzinowych przyjęła od uczestników także gorące podziękowania za swoje zaangażowanie w brzeskie sprawy. Delegaci wybrali nowy zarząd oraz przewodniczącego. Do zarządu powiatowego weszli: Maciej Stefański, Dariusz Byczkowski, Wojciech Komarzyński, Mieczysław Niedźwiedź, Tomasz Róża, Mariusz Grochowski, Janina Góral i Jerzy Wrębiak. Swoje przywództwo w sposób bezwzględny obronił i przewodniczącym struktur został ponownie Maciej Stefański zgarniając niemal całą pulę głosów.

Przypomnijmy, że Brzeg ma również bardzo silną reprezentację w Zarządzie Okręgowym partii rządzącej w osobach Macieja Stefańskiego, Dariusza Byczkowskiego oraz Wojciecha Komarzyńskiego, a także na Zjeździe Krajowym w Warszawie, gdzie już dwukrotnie decyzją opolskich struktur reprezentował nas brzeski radny Wojciech Komarzyński.

Teraz czas na wytężoną pracę w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych, do czego brzeska struktura na czele z nowo wybranymi władzami jest oczywiście gotowa.